HORIZON LOGIS DUAL-BAND V.1
Kod produktu: 
IH-G0607-F2460-V1

 Antena kompatybilna ze standardem 802.11a/b/g/n/ac/ax

Jakość łącza radiowego w magazynie lub fabryce zależy głównie od fal ugiętych i odbitych od różnych obiektów (maszyny, ściany, sufit…), w tym przypadku zdecydowanie zaleca się stosowanie sprzętu z dwiema antenami obsługującymi tryb różnorodności, oferujemy kilka modeli obsługujących tryb różnorodności.

 

 

Każdy produkt interline został zaprojektowany do pracy w różnych środowiskach. Wdrożenie systemu antenowego może znacznie poprawić zasięg i wydajność. Aby zoptymalizować ogólną wydajność bezprzewodowej sieci LAN, ważne jest, aby zrozumieć, jak zmaksymalizować zasięg radiowy za pomocą odpowiedniego wyboru anteny i jej rozmieszczenia. System antenowy składa się z wielu elementów, w tym anteny, elementów montażowych, złączy, okablowania antenowego, a w niektórych przypadkach z odgromnika.

Nowa szerokopasmowa antena z popularnej serii logis. Antena pracuje z dwoma wiązkami promieniowania. Współczesne hale magazynowe mają pokrycia dachu, sufitu, wykonywane z blach metalowych lub żelbetonowych, co doskonale ułatwia odbijanie się fal radiowych. Jedna z wiązek promieniowania w tych antenach pokrywa obszar " na wprost" a druga po odbiciu, obszary zasłonięte ( pomiędzy regałami, maszynami i innymi urządzeniami ).

Przykład zastosowania dwóch lub więcej anten do 1 AP ( pracującego w systemie MIMO ).

Systemy antenowe MIMO.

 Systemy antenowe MIMO są stosowane w celu przezwyciężenia zjawiska zwanego zakłóceniem wielościeżkowym lub interferencją wielościeżkową. Zróżnicowany system antenowy wykorzystuje dwie lub więcej identycznych anten, znajdujących się w niewielkiej odległości od siebie, w celu zapewnienia pokrycia tego samego obszaru fizycznego.

Wielościeżkowe zniekształcenie.Zakłócenia wielościeżkowe występują, gdy sygnał RF ma więcej niż jedną ścieżkę między odbiornikiem a nadajnikiem. Dzieje się tak w miejscach, w których występuje duża ilość metalicznych lub innych powierzchni odbijających fale radiowe.Tak jak światło i dźwięk odbijają się od obiektów, podobnie jak RF. Oznacza to, że może istnieć więcej niż jedna ścieżka, którą RF przyjmuje przy przechodzeniu z anteny nadawczej (TX) i anteny odbiorczej (RX). Te liczne sygnały łączą się w antenie RX i odbiorniku, co skutkuje sumowaniem sygnałów, zwiększaniem szerokości pasma i niezawodnością.W przypadku systemu MIMO odległość między antenami powinna wynosić (0,5, 1,5λ) i tak dalej

System antenowy w obszarach zabudowanych (przeszkody, odbicia, odległości) wymaga separacji przestrzeni anten.Aby uzyskać optymalny zasięg, zalecamy rozmieszczenie anten w odległości 2-10λ lub więcej ...

Obliczamy następująco:

Długość fali jest uzyskiwana przez podzielenie 300 / MHz,

wynik końcowy to 1λ.

Obliczanie optymalnej odległości między antenami dla dwóch pasm,

bierzemy średnią wartość.

Dla pasm 2.4 i 5GHz jest to 35/70/14 mm i tak dalej ....

Kluczowe zalety

  1. SOLIDNA OBUDOWA
warranty:

zgodność

Ostatnia aktualizacja

23.04.2024 - 06:21
Loading 3D views:

elektryczne

Pasma częstotliwości
  1. 2400 - 2500
  2. 4900 - 6000
Częstotliwość (min)
2 400MHz
Częstotliwość (max)
6 000MHz
Zysk
  1. 6dBi
  2. 7dBi
VSWR (max)
1.70:1
Polaryzacja
Pionowa
Szerokość wiązki (-3dB) - pozioma
  1. 360°
Szerokość wiązki (-3dB) - pionowa
  1. 30°
XPD (Izolacja polaryzacji)
>18dB
Max Composite Power
2W
Zwarcie dla DC
nie
Impedancja
50Ω

mechaniczne

Złącze
N żeńska
Średnica mocowania
ø 38…62mm
Wymiary (bez mocowania)
290x26
Waga (z mocowaniem)
0.30kg

środowiskowe

Montaż
zewnątrz, wewnątrz
Napór wiatru
200km/h
Klasyfikacja IP
IP67
Temperature
-40°C ... 80°C

Click button to show plot