HORIZON LOGIS DUAL-BAND MINI
Kod produktu: 
IH-G0405-F2460-V

 

Antena kompatybilna ze standardem 802.11a/b/g/n/ac/ax 

Każdy produkt interline został zaprojektowany do pracy w różnych środowiskach. Wdrożenie systemu antenowego może znacznie poprawić zasięg i wydajność. Aby zoptymalizować ogólną wydajność bezprzewodowej sieci LAN, ważne jest, aby zrozumieć, jak zmaksymalizować zasięg radiowy za pomocą odpowiedniego wyboru anteny i jej rozmieszczenia. System antenowy składa się z wielu elementów, w tym anteny, elementów montażowych, złączy, okablowania antenowego, a w niektórych przypadkach z odgromnika.

Seria anten dookólnych Logis została specjalnie zaprojektowana na potrzeby usług mobilnych w nowoczesnych magazynach. Antena pracuje jednocześnie w dwóch częstotliwościach. Począwszy od małych składów budowlanych po hipermarkety, a skończywszy na dystrybucji w wysokich magazynach, lub w dowolnym miejscu gdzie potrzebny jest dobry zasięg. W oparciu o systemy anten serii LOGIS skorzystały już takie firmy jak Tesco, Biedronka, Castorama, Auchan, Kaufland, Practiker, OBI, i wiele innych. Anteny są produkowane na zamówienie klienta z dowolna długością kabla i rodzajem złącza. Zastosowanie: - magazyny wysokiego składowania - Hale - Hurtownie - Sklepy - Ekspedycja, place manewrowe itp. W galeri zdjęć, pokazany jest prawidłowy montaż tej anteny, na magazynach wysokiego składowania.

 Przykład zastosowania dwóch lub więcej anten do 1 AP ( pracującego w systemie MIMO ).

 Dla systemów MIMO najlepsza odległość pomiędzy antenami wynosi 0,5, 1,5λ itd. System antenowy w obszarach zabudowanych (przeszkody, odbicia, odległości) wymaga separowania przestrzennego anten. W celu uzyskania optymalnego zasięgu zaleca się, aby anteny były rozmieszczone w odległości 2- 10λ lub więcej od siebie.

 

 

 Obliczamy w ten sposób: 

Długość fali uzyskamy dzieląc 300 / MHz, wynik wynosi 1λ.

Obliczając optymalną odległość między antenami dla dwóch pasm radiowych, przyjmujemy średnią wartość.

 Dla pasm 2.4 i 5GHz to odległości 35/70/140 mm i tak dalej ....

Systemy antenowe MIMO.

Systemy antenowe MIMO są stosowane w celu przezwyciężenia zjawiska zwanego zakłóceniem wielościeżkowym lub interferencją wielościeżkową. Zróżnicowany system antenowy wykorzystuje dwie lub więcej identycznych anten, znajdujących się w niewielkiej odległości od siebie, w celu zapewnienia pokrycia tego samego obszaru fizycznego.

Wielościeżkowe zniekształcenie.

Zakłócenia wielościeżkowe występują, gdy sygnał RF ma więcej niż jedną ścieżkę między odbiornikiem a nadajnikiem. Dzieje się tak w miejscach, w których występuje duża ilość metalicznych lub innych powierzchni odbijających fale radiowe.

 Tak jak światło i dźwięk odbijają się od obiektów, podobnie jak RF. Oznacza to, że może istnieć więcej niż jedna ścieżka, którą RF przyjmuje przy przechodzeniu z anteny nadawczej (TX) i anteny odbiorczej (RX). Te liczne sygnały łączą się w antenie RX i odbiorniku, co skutkuje sumowaniem sygnałów, zwiększaniem szerokości pasma i niezawodności.

 

Poniżej film przedstawiający test tej anteny w terenie.

Kluczowe zalety

  1. SOLIDNA OBUDOWA
  2. Posrebrzane elementy promiennika
warranty:

zgodność

Ostatnia aktualizacja

01.06.2024 - 07:38
Loading 3D views:

elektryczne

Pasma częstotliwości
  1. 2400 - 2500
  2. 4800 - 6000
Częstotliwość (min)
2 400MHz
Częstotliwość (max)
6 000MHz
Zysk
  1. 4dBi
  2. 5dBi
VSWR (max)
1.70:1
Polaryzacja
Pionowa
Szerokość wiązki (-3dB) - pozioma
  1. 360°
Szerokość wiązki (-3dB) - pionowa
  1. 35°
XPD (Izolacja polaryzacji)
>18dB
Max Composite Power
2W
Zwarcie dla DC
nie
Impedancja
50Ω

mechaniczne

Złącze
N żeńska
Średnica mocowania
ø 38…51mm
Wymiary (bez mocowania)
190x26
Waga (z mocowaniem)
0.25kg

środowiskowe

Montaż
zewnątrz, wewnątrz
Napór wiatru
130km/h
Klasyfikacja IP
IP67
Temperature
-40°C ... 80°C

Click button to show plot