przerwa urlopowa 2024

HORIZON 4X4 MIMO DUAL-BAND MINI
Kod produktu: 
IH-G0405-F2460-V-M

Antena kompatybilna ze standardem 802.11a/b/g/n/ac/ax 

Każdy produkt interline został zaprojektowany do pracy w różnych środowiskach. Wdrożenie systemu antenowego może znacznie poprawić zasięg i wydajność. Aby zoptymalizować ogólną wydajność bezprzewodowej sieci LAN, ważne jest, aby zrozumieć, jak zmaksymalizować zasięg radiowy za pomocą odpowiedniego wyboru anteny i jej rozmieszczenia. System antenowy składa się z wielu elementów, w tym anteny, elementów montażowych, złączy, okablowania antenowego, a w niektórych przypadkach z odgromnika.

 

Antena jest specjalnie zaprojektowana do pracy w takich warunkach. Antena przeznaczona jest do instalacji w technologii WAVE2 multipleksacji czasoprzestrzennej MU-MIMO i najnowszym standardzie AX (wifi 6). Antena działa w dwóch pasmach częstotliwości 2,4 i 5 GHz, oferując doskonałe wykorzystanie widma radiowego. Specjalnie zaprojektowane macierze promienników o małej pojemności gwarantują  poprawne działanie z wysokim stopniem kodowania - 1024 QAM, który jest wykorzystywany w takich systemach. Niska pojemność nie wprowadza rozmywania sygnałów cyfrowych i pozwala uniknąć pojawiania się prądów pasożytniczych. Dedykowana jest do użytku na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, składy, place magazynowe, manewrowe, itp. Używana jest też bardzo często w układach sieci kratownicowej ( mesh ), gdzie częstotliwość 2,4 GHz jest wykorzystywana do łączności dla urządzeń mobilnych a pasmo 5GHz do połączenia punktów dostępowych w jeden szkielet.

 

Systemy antenowe MIMO

 ystemy antenowe MIMO są stosowane w celu przezwyciężenia zjawiska zwanego zakłóceniem wielościeżkowym lub interferencją wielościeżkową. Zróżnicowany system antenowy wykorzystuje dwie lub więcej identycznych anten, znajdujących się w niewielkiej odległości od siebie, w celu zapewnienia pokrycia tego samego obszaru fizycznego.

 Wielościeżkowe zniekształcenie

 Zakłócenia wielościeżkowe występują, gdy sygnał RF ma więcej niż jedną ścieżkę między odbiornikiem a nadajnikiem. Dzieje się tak w miejscach, w których występuje duża ilość metalicznych lub innych powierzchni odbijających fale radiowe.

 Tak jak światło i dźwięk odbijają się od obiektów, podobnie jak RF. Oznacza to, że może istnieć więcej niż jedna ścieżka, którą RF przyjmuje przy przechodzeniu z anteny nadawczej (TX) i anteny odbiorczej (RX). Te liczne sygnały łączą się w antenie RX i odbiorniku, co skutkuje sumowaniem sygnałów, zwiększaniem szerokości pasma i niezawodnością.

 

 

warranty:

zgodność

Ostatnia aktualizacja

21.03.2023 - 02:46
Loading 3D views:

elektryczne

Pasma częstotliwości
  1. 2400 - 2500
  2. 4800 - 6000
Częstotliwość (min)
2 400MHz
Częstotliwość (max)
6 000MHz
Zysk
  1. 4dBi
  2. 5dBi
VSWR (max)
1.70:1
Polaryzacja
Pionowa
Szerokość wiązki (-3dB) - pozioma
  1. 360°
Szerokość wiązki (-3dB) - pionowa
  1. 35°
XPD (Izolacja polaryzacji)
>18dB
Port to Port Isolation:
>20dB
Max Composite Power
2W
Zwarcie dla DC
nie
Impedancja
50Ω

mechaniczne

Złącze
N żeńska
Średnica mocowania
ø 38…51mm
Wymiary (bez mocowania)
300x80
Waga (z mocowaniem)
1.10kg

środowiskowe

Montaż
zewnątrz
Napór wiatru
130km/h
Klasyfikacja IP
IP67
Temperature
-40°C ... 80°C

Click button to show plot