HORIZON 12/2.4GHz
Kod produktu: 
IH-G12-F2425-V

 Każdy produkt interline został zaprojektowany do pracy w różnych środowiskach. Wdrożenie systemu antenowego może znacznie poprawić zasięg i wydajność. Aby zoptymalizować ogólną wydajność bezprzewodowej sieci LAN, ważne jest, aby zrozumieć, jak zmaksymalizować zasięg radiowy za pomocą odpowiedniego wyboru anteny i jej rozmieszczenia. System antenowy składa się z wielu elementów, w tym anteny, elementów montażowych, złączy, okablowania antenowego, a w niektórych przypadkach z odgromnika.

Jest anteną wąskopasmową dedykowaną dla pasma 2400-2500 MHz. Ma wbudowany filtr pasmowy. Ogranicza to zakłócenia od innych nadajników pracujących w sąsiednich pasmach radiowych, w szczególności w systemie GSM / 3G / 4G / LTE, które transmituja sygnały o dużej mocy .

 Wszystkie częstotliwości poza pasmem roboczym anteny są zwarte do masy.

 

 

 

Od 01.09.2019 wprowadzamy ujednolicony system etykiet na antenach. Wszystkie anteny będą oznaczane etykietą o wymiarach 62x32mm, na których jest nazwa, kod producenta, rodzaj złącza antenowego, częstotliwość robocza, zysk, kąty promieniowania, data produkcji.

 

 

W nowej wersji anteny, promiennik wykonany jest w technologi platerowania srebrem co zwiększa czułość anteny i poprawia charakterystyke promieniowania. Zysk anteny jest teraz równy w całym paśmie roboczym. Antena jest krótsza i lżejsza od poprzedniej wersji co ułatwia montaż i transport. Starannie wykonane, doskonale nadają się do budowy stacji bazowych o średnim zasięgu budowanych przy wykorzystaniu pojedynczego punktu dostępowego. W lokalizacjach, gdzie występuje duża ilości innych sieci, szczególną uwagę zwracać należy na dobór właściwego zasięgu dla komórek radiowych.

Kluczowe zalety

  1. SOLIDNA OBUDOWA
  2. Posrebrzane elementy promiennika
warranty:

zgodność

Ostatnia aktualizacja

31.05.2023 - 12:38
Loading 3D views:

elektryczne

Częstotliwość (min)
2 400MHz
Częstotliwość (max)
2 500MHz
Zysk
  1. 12dBi
VSWR (max)
1.60:1
Polaryzacja
Pionowa
Szerokość wiązki (-3dB) - pozioma
  1. 360°
Szerokość wiązki (-3dB) - pionowa
XPD (Izolacja polaryzacji)
>18dB
Max Composite Power
50W
Zwarcie dla DC
tak
Impedancja
50Ω

mechaniczne

Złącze
N żeńska
Średnica mocowania
ø 38…51mm
Wymiary (bez mocowania)
800x26mm
Waga (z mocowaniem)
0.40kg

środowiskowe

Montaż
zewnątrz
Napór wiatru
130km/h
Klasyfikacja IP
IP67
Temperature
-40°C ... 80°C

Click button to show plot